Truhlářství FIŠAR

KUCHYNĚ

Kuchyňské linky

Pro běžného zákazníka, který si za svůj život pořizuje kuchyňskou linku 2 – 3x je téměř nemožné navrhnout si doma funkční a líbivou kuchyň. Trendy v kování a designu se neustále mění. Pokud chcete mít Vaši novou linku se všemi detaily a vymoženostmi, můžete se obrátit na nás. Počítejte s tím, že od návrhu po realizaci projektu je poměrně dlouhá cesta, na které budete vybírat velké množství materiálu a komponentů.

Postup zpracování projektu a nezávazné nabídky:

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem a domluvte si s námi první schůzku u Vás doma. Zaměříme prostor a ujasníme si Vaše požadavky na novou kuchyň. Na základě těchto informací vypracujeme první 3D vizualizaci projektu.

Jako další krok je schůzka u nás v dílně, kde upravíme navržené 3D dle vašich připomínek a vybereme nejvhodnější materiály a kování. Na základě těchto informací vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku s popisem vybavení kuchyně a s možnostmi dalších úprav. Vždy budete mít možnost si konkrétní prvky změnit za dražší, ale i za levnější variantu. V této fázi už bude na Vašem rozhodnutí, zda naše spolupráce bude pokračovat nebo ne.

Vyrábíme nábytek na míru, za který ručíme. Proto používáme pouze osvědčené materiály. Máme spodní hranici kvality všech použitých materiálů a kování, pod kterou nikdy nejdeme. Může se tedy stát, že Vaše představa se bude od naší cenové nabídky lišit a my už nebudeme schopni Vám nabídnout zajímavější cenu. Zastáváme názor, že než vyrobit něco, co nebude za pět let spolehlivě sloužit, je lepší to nevyrábět. Pro orientaci lze uvést cenové rozpětí 12 – 15tis. Kč / běžný metr namontované linky, vše záleží na vybraných komponentech. Nejčastěji používáme kování Blum.

Při výběru spotřebičů spolupracujeme s kamenným obchodem Elektrofranc Ústí nad Orlicí, kde se Vám budou věnovat vyškolení odborníci a pomůžou s výběrem toho správného spotřebiče. Konečnou montáž a dopojení zajišťuje naše firma.

Samozřejmě máte možnost nakoupit spotřebiče u jiného dodavatele nebo na internetu. Po špatných zkušenostech s poškozením a neúplnými dodávkami takového zboží jsme byli nuceni montáž takto pořízených spotřebičů neprovádět. Samozřejmě připravíme veškeré montážní otvory pro vestavbu, ale vlastní montáž je potřeba si domluvit s konkrétním dodavatelem.

Pokud bude naše nabídka pro Vás přijatelná, namalujeme výkres s potřebnými rozvody vody, elektřiny a nákres obkladů . Sepíšeme smlouvu o dílo a vystavíme zálohovou fakturu. Termín dodání je standardně 6 – 8 týdnů, přesný termín realizace každé zakázky je přesně dán dopředu ve zmíněné smlouvě. V případě Vašeho zájmu můžete kdykoliv přijít přímo na dílnu a zkontrolovat postup výroby.

Malý informační průřez našich kuchyní si můžete prohlédnout ve fotogalerii.